Wyszukiwanie
Dzisiaj jest

wtorek,
17 lipca 2018

(198. dzień roku)

Święta

Wtorek, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
9531

•• Pliki multimedialne Audio-Video ADS do pobrania

W kwietniu przeżywaliśmy rekolekcje dla ADS w Katowicach Panewnikach. Na koniec ostatniej Mszy dziękowaliśmy P. Jezusowi za dary od niego otrzymane oraz łaski, jakich wtedy doświadczyliśmy. (plik jest zapisem świadectw i modlitwy)

 

audio (czas: 6:40; rozmiar: 3,1 MB)
++ pobierz plik ++

20 kwietnia br. w Seminarium Duchow. w Kazimierzu B-pim k/Konina nagraliśmy nowe Godzinki do M. Bożej Bolesnej. Udostępnimy je Wam na płycie CD. O ich powstaniu piszemy w Biuletynie nr 48/08.

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,7 MB)

++ pobierz plik ++
  
  
+ Przejdź do głównej strony wiadomości o ADS +

Podczas zimowych rekolekcji dla ADS w Brennej konferencję nt. „Obraz śmierci w mediach” przedstawił nam Ks. Jacek Pędziwiatr z Radia „Anioł Beskidów”. W tym spotkaniu uczestniczyło 120 osób.

 

video (czas: 2:00; rozmiar: 4,5 MB)
++ pobierz plik ++

Przed rocznicą ADS ogłosiliśmy akcję: „100 darów na 100-lecie”. Wysłane materiały do Hospicjów i Domów Opieki zostały opisane i opatrzone nalepką – „Z prośbą o modlitwę za ofiarodawców”.

 

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,6 MB)

++ pobierz plik ++

Wiosną każdego roku gromadzimy się w Sanktuarium M. Bożej w Turzy Śl. Konferencję wygłosił p. Benon Gaziński z Olsztyna. Adoracji Najśw. Sakramentu przewodniczył ks. Prof. Jan Grzesica.

video (czas: 2:10; rozmiar: 4,9 MB)
++ pobierz plik ++

Na początku maja br, we Wroclawiu, Wspólnoty ADS z okolicznych parafii oraz miejscowości gromadziły się wspólnie na przeżywaniu dnia skupienia w regionie. Ugościła nas parafia pw. Św. Trójcy.

 

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,7 MB)
++ pobierz plik ++

•• Zobacz – jak przygotowujemy wysyłkę Biuletynu

Wysyłka biuletynu, to praca kilku osób, każdego kwartału. Po wydrukowaniu i dostarczeniu nam z wydawnictwa trzeba każdy egzemplarz zaadresować, potem zafoliować oraz nadać na pocztę.

video (czas: 1:35; rozmiar: 3,6 MB)
++ pobierz plik ++

Osobno są przygotowywane paczki i wysyłka dla Zelatorów Apostolstwa. Załączamy też do nich okolicznościowy list Ks. Dyrektora i informacje o ADS oraz bieżące ogłoszenia i zaproszenia.

 

video (czas: 2:00; rozmiar: 4,5 MB)
++ pobierz plik ++

Wreszcie przewozimy gotowe paczki i skrzynki z zafoliowanymi biuletynami na pocztę, gdzie następuje posortowanie kodami adresowymi i rozesłanie do Was. Życzymy Czytelnikom dobrej lektury!

 

video (czas: 1:20; rozmiar: 3,1 MB)
++ pobierz plik ++


Zobacz także - jak powstaje nasz Biuletyn +