Wyszukiwanie
Dzisiaj jest

poniedziałek,
16 lipca 2018

(197. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
11104

• Aktualności Apostolstwa • Początek roku 2006

Szanownym Członkom i Dobrodziejom oraz Sympatykom Apostolstwa Dobrej Śmierci podajemy nasze aktualności i ostatnie wydarzenia:

• W okresie grudzień 2005 – styczeń 2006 w wielu miejscach Polski, w parafiach, w których istnieją grupy naszego Stowarzyszenia, trwają spotkania opłatkowo-kolędowe, w których uczestniczą zarówno Ks. dyr. Antoni Żebrowski MSF jak i Ks. Roman Siatka MSF.
Szerszą relację ze spotkań przedstawimy w kronice kolejnego wydania naszego wiosennego biuletynu, pod koniec marca br.

• Spotkanie opłatkowe ADS w Górce Klasztornej

Drodzy nasi Czciciele
Matki Bożej Bolesnej –

Tradycyjnie już, jak co roku, w tym radosnym okresie Narodzenia Pańskiego, zgromadziliśmy się w Centrali Apostolstwa Dobrej Śmierci, w Sanktuarium Maryjnym w Górce Klasztornej, by złożyć sobie życzenia i przełamać się opłatkiem podczas spotkania kolędowego.

W tym roku, dzień ten przypadł w sobotę, 14 stycznia. Spotkanie rozpoczęliśmy w Kościele o godz. 10.00, a zakończyliśmy o godz. 15.00.

Oprócz różańcowej modlitwy oraz Eucharystii, nasi zelatorzy mieli możliwość spotkania oraz rozmowy z Ks. Piotrem i Ks. Romanem.
Na miejscu, wielu zapoznało się z aktualnym stanem rozbudowy Sanktuarium oraz projektem prac remontowo - budowlanych związanych z kaplicą Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.

Niniejszym pragniemy ponowić nasze świąteczno-noworoczne życzenia. Niech Nowonarodzony, który przyszedł rozproszyć mroki serc, ożywi Wasz apostolski zapał w nowym, Błogosławionym 2006 Roku.
Szczęść Boże – mówimy wszystkim naszym współpracownikom!


Duszpaterze ADS – Górka Klasztorna 2006