Wyszukiwanie
Dzisiaj jest

wtorek,
17 lipca 2018

(198. dzień roku)

Święta

Wtorek, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
10729

•• Relacja video ze spotkania Tv TRWAM w Górce Kl

9.03.09. gościliśmy w Górce Kl. Radio Maryja i Tv TRWAM. Poprowadziliśmy transmisję „na żywo” z Sanktuarium, dla wspomnienia naszego Ojca Zalożyciela, ks. Jana Berthiera, w 100-lecie śmierci.

 

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,6 MB)

++ pobierz plik ++

Przed transmisją należało przygotować kamery, światła, zrobić próbę. Także z pielgrzymami w Sanktuarium spotkał się O. dyr. T. Rydzyk. Realizatorzy czuwali nad sprawnym przekazem transmisji TV.

 

video (czas: 1:50; rozmiar: 4,2 MB)

++ pobierz plik ++

O. Jacek Cydzik, z początku przywitał wszystkich zgromadzonych pielgrzymów, którzy przybyli zarówno z pobliskich miast ale także z odległych miejscowości Polski. Wśród nich: Członkowie Apostolstwa!

 

video (czas: 2:10; rozmiar: 4,8 MB)

++ pobierz plik ++

Alumni WSD MSF w Kazimierzu Bpim przygotowali inscenizację o życiu Jana Berthiera – o jego planach założenia nowego Zgromadzenia, rozeznawaniu woli Bozej oraz duchowych zmaganiach.

 

++ plik 01 ++    ++ plik 02 ++
++ plik 03 ++    ++ plik 04 ++

Górka Klaszt. to najstarsze w Polsce maryjne Objawienie. Miejsce wielu dzieł, jakie prowadzą Misjonarze Św. Rodziny: młodzi, rodziny, niepełnosprawni, ADS, dni skupienia, rekolekcje czy Misterium...

 

video (czas: 2:07; rozmiar: 4,7 MB)

+ pobierz plik +    + pobierz plik +

Po przyjściu do Ołtarza, odsłonięty był cudowny obraz Matki Bożej Góreckiej. Eucharystię celebrowało 30 kapłanów. Czynnie angażowali się: parafianie, chór, Bractwo Św. Wojciecha, procesja darów.

 

video (czas: 2:00; rozmiar: 4,5 MB)

++ pobierz plik ++

Górecki Rektor, Ks. Marian Twardawa, w kazaniu mszalnym wspomniał historię Sanktuarium oraz dzieje Cudownego Obrazu Matki Bożej na Krajnie, tak uczczonego przez naszych pielgrzymów.

 

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,7 MB)

++ pobierz plik ++

Delegacje z różnych parafii złożyli swe dary na Radio Maryja. Ustawiła się długa procesja. To wdzięczność, jaką wyrażają wierni wobec Boga i Jego Matki za dzieło tego Radia i inicjatyw w nim powstałych.

 

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,7 MB)

++ pobierz plik ++

Na zakończenie O. T. Rydzyk wyraził podziękowanie i powiązał: Objawienie Maryi w Górce z objawieniem z Fatimy, męczeństwa Św. Stanisława i misji Radia Maryja, jako znaku umiłowania Polskości.

 

video (czas: 2:05; rozmiar: 4,7 MB)

++ pobierz plik ++

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zachęcamy do wysłuchania kazania ze Mszy Św. wygłoszonego 9. marca, p/Góreckiego Rektora Ks. dra Mariana Twardawę MSF, w trakcie Spotkania Rodzin Radia Maryja w Sanktuarium.

 

audio (czas: 20:00; rozmiar: 4,7 MB)

++ posłuchaj nagrania kazania ++
  
Przejdź do 
fotoreportażu ze spotkania w Górce Kl.