Wyszukiwanie
Dzisiaj jest

poniedziałek,
16 lipca 2018

(197. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Licznik
Liczba wyświetleń strony:
9421

•• Pliki multimedialne Audio-Video ADS do pobrania

Świateczne życzenia bożonarodzeniowe ślą Wam Duszpasterze Apostolstwa – Ksiądz Dyrektor Antoni Żebrowski MSF, jak również Ksiądz Roman Siatka MSF.
 

Szczęść Boże – w nowym Roku 2009

 

video (czas: 0:30; rozmiar: 1,8 MB)

++ pobierz plik ++
  
+ Przejdź do głównej strony wiadomości o ADS +

Na koniec wakacji, w sierpniu 2008 r., członkowie ADS zgromadzili się podczas rekolekcji w Brennej k/Skoczowa. Jedno ze spotkań poprowadziła Lidia Wajdzik - diecezjalna Zelatorka Apostolstwa.

 

video (czas: 0:39; rozmiar: 1,5 MB)

++ pobierz plik ++

Na początku września członkowie ADS spotkali się w Górce Klaszt. na jesiennej sesji rekolekcyjnej, w której uczestniczyli również goście z Litwy.

(Adoracja Najśw. Sakram. oraz różaniec)

 

video (czas: 1:50; rozmiar: 4,1 MB)

++ pobierz plik ++

Na płn. str. greckiej Krety wznosi się mała wysepka: Spinalonga. Dzisiaj już niezamieszkana, lecz odwiedzana przez turystów... Do 1957 r. mieściła się tutaj ostatnia kolonia trędowatych w Europie.

 

video (czas: 1:35; rozmiar: 3,5 MB)

++ pobierz plik ++

Grecka wyspa Kreta to miejsce, gdzie zostały pamiątki, związane z obecnością Św. Pawła. Kościółek gr-kat. z Kapliczką ku czci Św. Tytusa, a także relikwiarz czaszki tego ucznia Apostoła Narodów.

 

video (czas: 2:02; rozmiar: 4,6 MB)

++ pobierz plik ++

Wspólnota ADS z warszawskiej parafii pw. Zesłania Ducha Św. ofiarowała jako dziękczynne wotum – nowy ornat z ręcznie wyhaftowanym wizerunkiem Matki Bożej Bolesnej. Bog zapłać!

 

video (czas: 2:02; rozmiar: 4,6 MB)

++ pobierz plik ++

Dzień Skupienia dla ADS, we wrześniu, stał się okazją wysłuchania konferencji o przesłaniu Całunu Turyńskiego... Głosiła je p. Anna Krogulska, z Krakowa.

(prezentacja + historia + przesłanie)

 

video (czas: 1:36; rozmiar: 3,6 MB)

++ pobierz plik ++

18.X.2008 roku pożegnaliśmy w Górce ś+p. Jadwigę Korpal, która poświęciła ostatnie 8 lat życia - pracy w Biurze ADS. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym...

(słowa naszego pożegnania, z pogrzebu)

 

video (czas: 1:55; rozmiar: 4,2 MB)

++ pobierz plik ++

Na koniec listopada zgromadziliśmy się w Zawadzie k/Opola na dziękczynieniu za dar 10 lat istnienia Grupy Apostolstwa w parafii pw. Św Floriana. Była to też okazja modlitwy ADS z całego regionu.
 
video (czas: 1:55; rozmiar: 4,2 MB)

++ pobierz plik ++